8% rabat
   kratownice

   maty spaghetty i curly

   wycieraczki aluminiowe

   wycieraczki gumowe

   wycieraczki logo

   wycieraczki mosiężne

   wycieraczki tekstylne

   wycieraczki kokosowe

   maty ochronne

   maty dezynfekcyjne

   maty gumowe

   akcesoria dodatkowe

   maty antyzmęczeniowe
  i antypoślizgowe

INFOLINIA
Infolinia
tel./fax (091) 486 98 34
tel. kom. 0 691 515 915
Przelewy24
Płatności Przelewy24
Maty ochronne (pod krzesła) z kolcami
[90x120cm]
cena: 330.87zł

Dostępność:
wysyłka w ciągu 7 dni

Maty ochronne (pod krzesła) z kolcami

Maty ochronne pod fotele i krzesła znajdują zastosowanie w miejscach, w których podłoga narażona jest na wyjątkowo uciążliwe warunki użytkowania. Maty ochronne produkowane są z poliwęglanów. Materiał ten jest odporny na zarysowanie i ścieranie, sztywniejszy i bardziej przezroczysty niż PCV.

Korzyści ze stosowania mat ochronnych:

  • ochrona podłogi w pomieszczeniach biurowych i mieszkalnych,
  • zapobieganie miejscowym przetarciom paneli drewnianych i wykładzin,
  • zachowanie walorów dekoracyjnych podłogi.

Rozmiar maty: 90 x 120 cm.Maty ochronne produkowane są w dwóch rodzajach:

  • gładkie - przeznaczone do podłóg twardych (np.: drewnianych, laminowanych, ceramicznych, itd.) wykonane z litej płyty poliwęglanowej o grubości ok. 2 mm, spodnia powierzchnia pokryta jest warstwą cienkiego filmu poliuretanowego.
  • z kolcami - przeznaczone do podłóg miękkich (np.: wykładziny dywanowe) wykonana z litej płyty poliwęglanowej o grubości ok. 3 mm. wyposażone od spodu w profil kolcowy, który wbija się w wykładzinę unieruchamiając matę na jej całej powierzchni.


Właściwości mat ochronnych:

  • Dzięki zastosowaniu poliwęglanów matę charakteryzuje wysoka odporność na zarysowanie i ścieranie.
  • Dzięki zastosowaniu odpowiedniego spodu (cienkiego filmu poliuretanowego lub profilu kolcowego) matę charakteryzuje wysoka antypoślizgowość.
  • Ze względu na zastosowany materiał (poliwęglan) maty ochronne charakteryzują się bardzo dobrą sztywnością i sprężystością, dzięki czemu znakomicie przylegają do powierzchni podłogi zapobiegając tym samym dostawaniu się pod nie drobin brudu.
  • Chropowata struktura powierzchni ułatwia poruszanie się na macie.
  • Wysoka przezroczystość sprawia, że mata tylko w niewielkim stopniu zakłóca estetykę (wzór) podłogi. Chropowatą strukturę powierzchni wprowadzono celowo, aby ułatwić poruszanie się po niej kółkami foteli (znacznie łatwiej poruszać się po powierzchni szorstkiej niż po gładkiej, na której może wystąpić poślizg).

Galeria
Recenzje
CSN wycieraczki z klasą. Oferujemy: wycieraczki aluminiowe, wycieraczki mosiężne, wycieraczki gumowe, wycieraczki tekstylne, wycieraczki logo.
Elegancka i praktyczna wycieraczka na wiele lat. CSN wycieraczki z klasą www.kolbaskowo24.pl Portal mieszkańców gminy Kołbaskowo | Gmina Kołbaskowo