Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Pomoc

Ceny


Wszystkie ceny w sklepie są cenami brutto zawierającymi podatek VAT w wysokości 23 %. Każdy klient otrzymuje fakturę lub paragon jako dowód zakup.


Treść strony internetowej www.sklep.csn.pl i jej wszystkich podstron należy traktować jedynie jako zaproszenie do zawarcia umowy, w rozumieniu art. 71 Kodeksu Cywilnego, a nie jako wiążącą ofertę, co dotyczy wszelkich bez wyjątku oferowanych tam produktów. Ceny widniejące na stronie internetowej Sklepu, jak również opisy produktów stanowią jedynie informację handlową, a nie ofertę w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Charakter wiążący - na potrzeby zawarcia konkretnej umowy - zyskują one dopiero z chwilą potwierdzenia zamówienia przez Sprzedającego.


Realizacja zamówienia


Przyjęcie zamówienia zostanie potwierdzone informacją zwrotną zawierającą listę zamówionych produktów oraz informację o terminie realizacji. Zamówienie będzie zrealizowane po potwierdzeniu zamówienia przez zamawiającego.


Przygotowanie zamówienia oraz wysyłka zajmuje od 2 do 14 dni roboczych.


W przypadku braku zamówionych towarów lub sprowadzanych na zamówienie termin realizacji może wynieść do 30 dni, jednakże o tym fakcie klient będzie niezwłocznie powiadamiany. Realizacja zamówienia zostanie dokonana po akceptacji warunków przez klienta. W przypadku realizacji zamówień częściowych opłata za pobranie płatna będzie tylko jeden raz.


Formy płatności i warunki dostawy


Zamówiony towar przesyłamy kurierem lub przesyłką priorytetową. Płatność z góry można dokonać na konto: CSN Wycieraczki z klasą, ul. Pińska 4d, 71-043 Szczecin nr rachunku:
ING BANK ŚLĄSKI 69 1050 1559 1000 0022 2403 2470
Wpłaty prosimy dokonywać po potwierdzeniu terminu realizacji.
Na życzenie wystawiamy fakturę PRO FORMA.


Koszty transportu.

Zamówiony towar przesyłamy kurierem, przesyłką priorytetową lub istnieje możliwość odbioru osobistego w siedzibie firmy.
Płatność z góry można dokonać na konto: CSN Wycieraczki z klasą, ul. Pińska 4d, 71-043 Szczecin, nr rachunku: ING BANK ŚLĄSKI 63 1050 1559 1000 0091 4672 4407
Na życzenie wystawiamy fakturę PRO FORMA.

Koszty transportu (wszystkie towary poza kratownicami):

• płatność przed wysyłką Kurier 48 - 18,00 zł brutto
• płatność przy odbiorze Kurier 48 - 21,00 zł brutto
• płatność przed wysyłką (kurier standard) - 23 zł brutto
• płatność przy odbiorze (kurier standard) - 23 zł brutto + 11 zł brutto za pobranie = 34 zł brutto

Koszty transportu (kratownice):

• płatność przed wysyłką - 48 zł brutto
• płatność przy odbiorze - 48 zł brutto + 11 zł brutto za pobranie = 59 zł brutto

Wysyłka za granicę kalkulowana jest indywidualnie.

Dostawa realizowana jest za pośrednictwem:

• firmy kurierskiej Inpost – czas dostawy maksymalnie 1-2 dni robocze;
• firmy kurierskiej DPD – czas dostawy maksymalnie 1-2 dni robocze;
• Poczty Polskiej – czas dostawy maksymalnie 2-3 dni robocze;
• firmy kurierskiej Geis PL (dotyczy przesyłek paletowych) – czas dostawy maksymalnie 3-4 dni robocze;


Zwroty, reklamacje i gwarancja


zwrotu zakupionego towaru można dokonać w ciągu 10 dni od daty odebrania przesyłki. (Dz. U. Nr 22, poz. 271. z dn. 2.03.2000).


Zwrotowi podlega wyłącznie towar nieużywany (nie noszący jakichkolwiek śladów używania). Przesyłka ze zwracanym towarem musi zawierać dokument sprzedaży. Zwrot towaru odbywa się na koszt kupującego. Nie przyjmowane są zwroty produktów wykonywanych na wymiar.


błędna realizacja zamówienia


W przypadku błędnej realizacji zamówienia z winy sklepu wszelkie koszty odesłania towaru i ponownej wysyłki ponosi sklep. Sklep nie przyjmuje przesyłek za pobraniem


uszkodzenie w transporcie


W przypadku stwierdzenia uszkodzenia przesyłki podczas transportu, fakt ten należy obowiązkowo zgłosić przewoźnikowi i spisać w jego obecności protokół zniszczenia. Towar uszkodzony zostanie wymieniony na inny, pełnowartościowy, a jeśli będzie to już niemożliwe - pieniądze zostaną zwrócone klientowi.


reklamacje


W przypadku stwierdzenia wad fabrycznych produktu prosimy o odesłanie go przesyłką pocztową lub kurierską wraz z otrzymanym dowodem sprzedaży i opisem przyczyn reklamacji.


gwarancja


W zależności od produktów udzielamy gwarancji od 1 roku do 5 lat. Napraw gwarancyjnych dokonujemy na podstawie dowodu sprzedaży i podpisanej karty gwarancyjnej.


Instrukcja użytkowania produktów


Każdy klient otrzymuje wraz z dowodem zakupu instrukcję użytkowania produktów. W przypadku użytkowania produktu niezgodnie z jego przeznaczeniem w szczególności nie stosowanie zasad określonych w instrukcji może spowodować utratę gwarancji oraz nie uwzględnienie reklamacji.

691 515 915 info@wycieraczki24.pl
pixel